Öğrenmenin ve başarının anahtarı “Mutluluk” felsefesi ile yola çıkarak mutlu ve başarılı bir toplumun temellerinin atılmasında üstümüze düşen görevi layıkıyla yerine getirmek istiyoruz

Çocuklarmıza eğitim kalitesi ve sıcak ortamıyla sosyalleşerek , sağlıklı düşünmeyi öğrenecekleri , yaşayarak etkin öğrenme modelleriyle tanışacakları . Oyun alanlarının keyfini çıkaracakları, sevgi ve coşkuyla eğitilecekleri , "Mutlu" olacakları sıcak bir ortam sağlamak amacındayız.

Kullandığımız yöntemler bilimsel , denenmiş ve tecrübe edilmiş , uzmanlarımız tarafından dikkatle uygulanan , çocuklarımızı sıkmadan , önceliğin yavrularımızın mutluluğu olduğunu unutmadan , programlarımızı sürdürmekteyiz . Psikoloğumuz kontrolünde , çocuklarımızın bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak psiko-motor,sosyal-duygusal, bilişsel ve dil gelişimlerini takip etmekteyiz. Ayrıca programların uygulanması sırasında, farklı etkinlikler içerisinde ve günlük yaşantı alışkanlıkları içerisinde gözlemler yaparak çocuklarımızı akademik ve davranışsal özellikleri de değerlendirmektedir.


Etkinlikler
Sıfır Atık
Göster Anlat
Fen ve Doğa