Okulumuz;Kanca Anaokulları, Tugay yolunda 800 m2 bahçe içinde anaokulu olarak projelendirilmiş 550 m2 büyüklüğündeki binası ile hizmet vermektedir.2013 yılında açılmış olan okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

Bahçemiz ; Yavrularımızın Kendilerinin eğlenebilecekleri, Ve refah ortamda oynayabilecekleri bir park alanı hazırladık, burada öğretmenlerinin sorumluğunda rahatça eğlenebilmektedirler.

Güvenlik;
Anaokulu binamızda yangın alarm sistemi, yangın çıkış ve yangın merdiveni, binanın en uzak köşesine bile ulaşabilecek yangın hortumlarının bulunduğu yangın dolabı ve yangın söndürme cihazları bulunmaktadır. Bütün dersliklerde çıkış güvenliği düşünülerek kapılar dışarıya açılacak şekilde yapılmıştır. Merdivenlerin korkulukları ağlar ile güvenlik altına alınmıştır.

Ulaşım;
Ulaşım hizmeti Okulumuzun kendine ait olan 2014 model okul servisi ile yürütülmektedir. Özel okul otobüsü olarak imal edilen servisimiz anaokulları ve kreşler’in öğrenci taşınması ile ilgili kanun ve yönetmeliklerde belirtilen tüm şartları taşımaktadır. Öğrencilerimiz evlerinden yardımcı öğretmen tarafından alınmakta ve teslim edilmektedir. KARTAL, MALTEPE, PENDİK semtlerine servisimiz mevcuttur.

Okulumuzun açılış saati 7:30
Okulumuzun kapanış saati 18:30 ‘dur.


Gıda Seçiminde Doğallığa önem veren okulumuz, Gıda seçimlerinde uzman aşçılarımız tarafından seçilmekte ve Dışarıdan herhangi bir katkılı madde kullanılmamaktadır.

Okulumuzunda ikram edilen yoğurdumuz taze olarak mayalanmakta, Haftada 3 gün verilen yumurta Kanca Çiftliğinden taze olarak getirilmektedir.

Ay içerisinde Yapılan yemeklerimizden Pidemiz, Mantımız, Pizzamız Aşçılarımız tarafından Okulumuzun mutfağında hazırlanmaktadır.


Evet, Her çocuğumuz ayrı ayrı olarak sigortalanmıştır.


Evet, Servis araçlarımızda araç takip sistemi ve okulumuzda Güvenlik kameraları vardır.


MEB odaklı


Evet


Ahşap


Öğretmenler


Güvenlik görevlisi

Kamera


Okulda hazırlanıyor


Okul öncesi öğretmeni


İngilizce

Halk Oyunları

Müzik

Satranç

Drama


3 yaş

4 yaş 

5-6 yaş hazırlık sınıfı gruplarımız vardır.Etkinlikler
Sıfır Atık
Göster Anlat
Fen ve Doğa